PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIETEJ– IZRAEL- 8 dniowa 2013 ROK

w dniach : w okresie ferii zimowych

Przelot z Warszawy do Tel Avivu

G. Oliwna, skąd rozpościera się przepiękna panorama Jerozolimy. Kościoł Pater Noster, gdzie modlitwa ‘Ojcze Nasz’ wypisana jest w różnych językach świata. Kaplica Dominus Flevit upamiętniająca wydarzenie, gdy na zboczach G. Oliwnej Jezus gorzko zapłakał nad losem Jerozolimy.

Kościół Wniebowzięcia NMP, Kościół Agonii – Getsemani (Kościół Narodów), Ogród Getsemani.Bethlehem.

Pole Pasterzy - Grota Objawienia Dobrej Nowiny, Grota Mleczna, Bazylika Narodzenia Pańskiego

Jerozolima: Kościoł św. Anny,  Łuk Ecce Homo. Via Dolorosa (Droga Krzyżowa), BazylikaGrobu Pańskiego (Golgota, Kamień Namaszczenia, Grób Pański).

Ściana Płaczu – najświętsze miejsce judaizmu. G. Syjon: Wieczernik, Grób Dawida oraz Kościół Zaśnięcia NMP.Cezarea Nadmorskia, gdzie oglądać można starożytny akwedukti amfiteatr.

Hajfa:  G. Karmel, Kościół Stella Maris, Ogrody Bahai. Kana Galilejska – miejsca cudu, przemienienia wody w wino.

Nazareth: Kościół św. Józefa i Bazylika Zwiastowania NMP.

Tyberiada: G.Ośmiu Błogosławieństw. Tabgha – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu św. Piotra.Kafarnaum, gdzie nauczał Jezus Chrystus.

Przepłynięcie J. Genezaret łodzią. G. Tabor

Najstarsze miasto  świata– Jerycho , G. Kuszenia i Sykomora Zacheusza. Morze Martwe

Ain Karem – miejsca nawiedzenia św. Elżbiety oraz narodzin św. Jana Chrzciciela.

Yad Vashem – Instytut Pamieci Ofiarom i Męczennikom Holokaustu.

Kneset – Parlament Izreala,Menora Przelot z Tel Aviv do Warszawy.

Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena podana przy kursie do 3,20 zł/$.

Przy wzroście kursu $ cena ulegnie podwyższeniu.

Linie lotnicze zastrzegają sobie, że w sytuacji, gdy drastycznie wzrosną ceny paliw, linie będą musiały wprowadzić dodatkową opłatę paliwową.

Cena : 3390 zł.przy grupie – 40 osobowej + 140 $,

przy grupie 30 –osobowej – 3630 + 160 $ Firma wystawia faktury, -pokój 1 - osobowy dopłata $ 140

CENA ZAWIERA:

Przeloty w obydwie strony na trasie Warszawa –Tel Aviv– WarszawaTransfery z lotniska do hotelu – z hotelu na lotnisko

Zakwaterowanie z wyżywieniem HB (śniadania i obiadokolacje)

Opiekę pilota, rezydenta, przewodników.

Ubezpieczenie za granicą (KL, NNW), Rejs łodzią po J. Genezaret, napiwki, parkingi, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów.

CENA NIE ZAWIERA:

Transferow z/do na lotnisko w W-wie, Napojow do kolacji, Ryby św. Piotra – cena ok.20 $/os,

Wydatków osobistych.

Ubezpieczenia bagażu i od chorob przewlekłych.

Wizy egipskiej 15 $

Imprezy fakultatywnej: Wyjazd na Gore Synaj - $ 35