Spotkanie opłatkowe

Dnia 29 grudnia 2012 roku w naszej parafii miało miejsce spotkanie opłatkowe wszystkich grup i stowarzyszeń działających na jej terenie. Uczestnicy spotkania mieli okazję do przeżywania wyjątkowego klimatu świąt Bożego Narodzenia we wspólnocie parafialnej.Cała uroczystość rozpoczęła się Mszą św. o godzinie 17.00. Następnie wszyscy udali się do Auli sanatorium by tam złożyć sobie życzenia i wspólnie śpiewać kolędy. Również tego dnia odbyła się celebracja pierwszego kroku formacji deuterokatechumenalnej Ruchu Światło- Życie. Myślą przewodnią tejże celebracji był „ Jezus Chrystus- światło i życie, jedyna droga do Ojca” Po wspólnej modlitwie przyszedł czas dzielenia się opłatkiem i składania najlepszych życzeń. Nasze spotkane zakończyliśmy wspólną modlitwą w intencji naszej parafii. Dziękujemy wszystkim osobom za przybycie i stworzenie cudownego klimatu świąt Bożego Narodzenia.

sobota,

Sobota, III Tydzień Wielkanocny